← Wstecz

II edycja konferencji "Co nowego w elektroterapii? i nie tylko – zapraszamy!
10.10.2018

Szanowni Państwo,

już w piątek rozpocznie się II edycja konferencji „Co nowego w elektroterapii? I nie tylko” w ramach programu edukacyjnego, który ma na celu skonfrontowanie środowiska kardiologów z nowościami technologicznymi stosowanymi w elektroterapii, które pojawiły się wczoraj, zaczynają być stosowane dziś, a także z tymi które będą niebawem wdrażane w codziennej praktyce klinicznej. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Migotanie przedsionków a udar mózgu – stan wiedzy w roku 2018”. Pragniemy podkreślić, iż tematyka konferencji będzie dotyczyła nie tylko nowoczesnego leczenia zaburzeń rytmu serca. Przedstawimy również zagadnienia związane z profilaktyką chorób, które są przyczyną arytmii, a także nowoczesne techniki leczenia schorzeń towarzyszących lub indukujących pojawienie się zaburzeń rytmu. Poniżej zamieszczamy kilka informacji organizacyjnych:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem na stronie konferencji i wyboru interesujących Państwa sesji.

Zachęcamy również do udziału w warsztatach organizowanych przez firmy Abbott, Biotronik, Boston Scientific, Johnson&Johnson i Medtronic.

Szczegółowy program warsztatów

Przypominamy również, że udział w warsztatach Boston Scientific z zakresu LAAC, z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, wymaga wcześniejszego zaznaczenia w panelu rejestracyjnym.

Po wyłączeniu panelu rejestracyjnego istnieje możliwość zarejestrowania się na warsztaty Boston Scientific na miejscu, w recepcji konferencji.

Pozostałe warsztaty dostępne są bez rejestracji.

Godziny pracy recepcji podczas konferencji:

  • Piątek 12.10 w godz. 11:00-19:30
  • Sobota 13.10 w godz. 8:00-18:30
  • Niedziela 14.10 w godz. 9:00-13:30

 

Do zobaczenia w Hotelu Gołębiewski w Wiśle!